TIKANIKLIK AÇMA ve GÖRÜNTÜLEME

Uzman ekibimizle lavabo, klozet, tuvalet tıkanıkları kırmadan, parçalamadan açılır. Bursa Gider Açma Servisi olarak, tıkanıklık sorunlarında uzman ekibimiz ile profesyonel tıkanıklık gider açma makineleriyle sorunlarınızı kısa süre de çözüyoruz.

Bilinçsiz kişilerin kullandığı rastgele yöntemlere güvenmeyin; Size ekstra tadilat masrafları çıkarabilirler. Firmamızın eğitimli personeli giderinizi kırmadan, parçalamadan açar.

Evlerde tıkanan lavaboları açmanın farklı yolları vardır. Eski yöntemler genelde etkisiz kalabilir. Bu durumda robotla kırmadan tıkanmış lavabo açma işlemi en etkili yollardan birisidir.

Tıkanan bir lavaboyu kameralı makinelerle açarak uzun süren etkin bir kullanım sağlamaktadır. Tıkanan lavabo giderinde tıkanıklığın nerede olduğunu tespit etmek oldukça kolay ve pratiktir.

 Eski yöntemleri kullanarak tıkanmış tuvalet gideri açmak yeterli değildir. Bu yüzden tıkanmış bir tuvalet giderini açmada kameralı makineleri kullanmak gerekir.

Günümüzde robot makineler sayesinde yapılan tıkanıklık giderme işlemleri kısa sürdüğü gibi daha etkin ve kalıcı bir çözüm sağlar. Ayrıca evde kırma dökme yapmaya da gerek kalmaz.

image
image
image
image
image
image

Tıkanıklık Açma ve Görüntüleme Çalışmaları

LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

Kamera görüntüsü ile tıkalı olan yerin tespiti yapılıyor ve lavabo açıldıktan sonra lavabo temizliğinin garantili bir şekilde yapılması sağlanıyor.

KLOZET TIKANIKLIĞI AÇMA

işin uzmanı deneyimli ve teknolojinin son imkanlarını kullanan eğitimli ekipler deneyimlerini teknoloji ile birleştirerek tuvalet tıkanıklığını garantili bir şekilde açıyor.