KANALİZASYON AÇMA ve TEMİZLEME

Evlerde ve konutlarda da kullanılan pis sular ve tuvaletlerden gelen atıklar gider boruları aracılığı ile kanalizasyonlara dökülmektedir. Bununla beraber özellikle büyük konut sitelerinde ya da apartmanlarda ise gider boruları aracılığı ile tonlarca pis su ve atıklar kanalizasyonlara gönderilmektedir. Pis su ve atıkların geçtiği sert ve plastik olan ve pimaş adı verilen borular ise oldukça başarılı ve uzun yıllar dayanarak hizmet verebilmektedirler.

Gider Açma Bursa Servisinin, teknolojik makineler ile sağladığı hizmetlerden biri de kanalizasyon görüntüleme ve atık su boru tıkanıklıklarını açmaktır. Konutunuzun hiçbir yerini kırmadan, wc, banyo, mutfak giderlerini ortalığı kırıp dökmeden, kirletmeden profesyonel makine ile açıyoruz. Arızalı veya tıkanmış bölgeyi kameralı cihazlarla tespit edip son sistem ekipmanlarımızla müdahale ediyoruz.


Bahsettiğimiz ürünler ise günümüzde birçok konut da ve apartmanda da tercih edilen kanalizasyon gider borusu olarak da kullanılmaktadır.
Uzun yıllar hizmet veren borular hem zaman içerisinde hem de bazı kullanım hataları yüzünden zarar görebilmekte, deforme de olabilmekte, uzun yıllar kullanım sonucu da belirli bir noktada  tıkanma söz konusu ise olabilmektedir.

image
image
image

Bursa kanalizasyon açma konusunda ise bu konuya kısa sürede de önlem alınması da gerekiyor. Çünkü bu tür borular tıkandığında kullanılan pis suların ve atıklarında tahliye olması imkânsız halede gelebilmektedir.

Günümüzde ise kanalizasyon açma çalışmasında da özel cihazlar ile hizmet veren ve boru içlerine gönderilen cihazlar ile tıkalı olan bölgenin tespiti ile beraber tıkanıklığın giderilmesi de mümkün olabilmektedir. Sizlerde bu tür cihazlara sahip olan firmaları tercih edebilirsiniz.

Kanalizasyon Açma ve Temizleme Çalışmaları

Tıkalı Logar Açma Servisi

Tıkalı olan logarları kameralı cihazlarla sorunun kaynağını görüntüleyerek, logar açma cihazlarımız ile kısa sürede açarız.

Kanalizasyon Temizleme Servisi

Kullandığımız robot cihazlar sayesinde uzman ekibimiz ile kırmadan kanalizasyon borularındaki tıkanıklığı kısa sürede açıyoruz…