Uzman Tesisat Kadromuz

Gider açma, Tıkanıklık Açma, Kanal Açma ve Görüntüleme,  Kanalizasyon Açma ve Görüntüleme gibi altyapı sıhhi tesisat hizmetlerinde konusunda uzman ve tecrübeli personeliyle sizlere hizmet vermektedir…

Son Teknoloji Ekipman

Gider açma, Tıkanıklık Açma, Kanal Açma ve Görüntüleme, Kanalizasyon Açma ve Görüntüleme gibi altyapı tesisat hizmetleri ve her türlü alt yapı arızasını teknolojik ekipmanlar ile çalışarak çözümlemekteyiz.

Ekonomik ve Kaliteli Hizmet

Gider açma, Tıkanıklık Açma, Kanal Açma ve Görüntüleme, Kanalizasyon Açma ve Görüntüleme gibi altyapı sıhhi tesisat hizmetlerinde  cazip fiyatlarla ve kaliteli hizmetimiz ile müdahale ederek çözüm olmaktayız.

7/24 Kesintisiz İletişim

Gider açma, Tıkanıklık Açma, Kanal Açma ve Görüntüleme, Kanalizasyon Açma ve Görüntüleme gibi bina ve inşaatların alt yapı tesisat sorunlarının tümünde firmamızı 7/ 24 arayabilir, hizmet talep edebilirsiniz.

GİDER AÇMA SERVİSİ

Bursa Kanal ve Gider Açma,temizleme, tıkanıklık hizmetlerinde 13 yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Ücretsiz keşif hizmetimiz ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz en uygun fiyatlarımız ile sizlere bir telefon kadar yakınız.

Gider Açma ve Görüntüleme Çalışmaları
99%
Tıkanıklık Tespiti ve Tıkanıklık Açma Çalışmaları
95%
Kameralı Cihazlarla Kanal Açma ve Temizleme
99%
Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri
97%

GİDER AÇMA SERVİSİ

Bursa Kanal ve Gider Açma kanalizasyon, inşaat sektörü içerisinde özel,resmi kurumlar,fabrikalar, işletmeler ve tüm sektör firmaları için her çeşit Kanla ve Gider problemleri için son sistem Makinelerle müdahale ederek çözüm ortağınız olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Kanal, kanalizasyon, tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti gibi alt yapı sorunlarının tümünde firmamızı 7/ 24 arayabilirsiniz.

Kanal temizleme, kanalizasyon temizleme, tıkanıklık ve gider açma ve her türlü tesisat işlerinizde çalışma yapılacak alanı kırıp, dökmeden, zarar vermeden her türlü alt yapı sorununu teknolojik ekipmanlar ile çalışarak hizmet vermekteyiz.

1619
Müşteri Sayısı
172
Hizmet Sektörü
184
Kurumsal Hizmet
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

TIKANIKLIK AÇMA & GİDER AÇMA SERVİSİ

BİZİ ARAYIN!

Şimdi Ara