GİDER AÇMA VE GÖRÜNTÜLEME SERVİSİ

Gider açma işlemlerinde temiz su giderlerini açmak pis su giderini açmaktan daha kolay olsa da pis su bulma işlemlerinde günümüzde kameralı ve robotlu cihazlar kullanıldığı için pis su açma eski zamanlara ve klasik yöntemlere göre daha kısa zamanda ve daha ekonomik olarak yapılıyor.

Teknolojinin insanların yaşamlarına girerek hem zamandan hem ekstra masraflardan tasarruf sağladığı hem de insanların işlerini kolaylaştırdığı günümüzde sektör de teknolojinin en son olanaklarını kullanıyor.

Giderlerde meydana gelen tıkanmalara inşaat esnasından kalan taş, beton, moloz parçaları yol açabileceği gibi kullanım esnasında gidere atılan kağıt, izmarit ve benzeri cisimler de sebep olabiliyor.

Giderler tıkandığında daha büyük sorunların yaşanmaması için hemen konusunda uzman ustalardan oluşan firmalara gider açma işlemi için haber verilmeli ve ustaların görüntülü cihazlarla bu sorunu çözmeleri sağlanmalı. Aksi takdirde gider tıkanıklığı ileride daha büyük sorunlara yol açabilir.

Tıkalı gider bulma işlemi için pimaşa gönderilen kamera giderin tıkalı olan bölgesini tespit eder. Bu sayede bulunan sorunlu bölgedeki tıkanıklık ise alanında deneyimli “tıkalı gider açma” ekipleri tarafından kısa sürede robotlu cihaz aracılığıyla tıkanıklığa sebep olan atıkların parçalanması suretiyle gider açma işlemi yapılır ve sorun ortadan kaldırılır.

image
image
image
image
image
image

Gider Açma ve Görüntüleme Çalışmaları

Kırmadan Banyo Gideri Açma

Profesyonel Ekipler Aracılığı ile Gider Borularındaki Tıkanıklıklar Kamera Sistemi ile Tespit Edilirken Tıkanıklığa sebep olan maddeler borunuzdan tamamen bertaraf edilmektedir..

Kırmadan Mutfak Gideri Açma

Günümüz teknolojisi sayesinde evlerde ve iş yerlerinde oluşan Mutfak Giderlerindeki tıkanmaları kırmadan, dökmeden gidermek amacıyla cihazla tespit yapmaktayız….