GİDER AÇMA HİZMETLERİMİZ

Bursa Gider Açma Servisi olarak son model ekipmanlar ve Profesyonel ekipler aracılığı ile   Banyo, Mutfak, Lavabo ve Tuvaletlerin Gider borularındaki tıkanıklıklar ve sızıntılar kamera sistemi ile tespit edilirken alanında uzman personelimiz ile tıkanıklık ve giderler kırmadan, parçalamadan açılır. Hızlı ve Etkili Tıkanıklık Gider Açma; Kanal Temizleme ve Görüntüleme; Su Kaçak Tespiti Hizmetleri

GİDER AÇMA SERVİSİ

Gider Açma Servisi

Gider Açma Servislerinde Kameralı ve Robotlu Son Teknoloji Cihazlar kullanıldığından; eski ve klasik yöntemlere göre çok daha hızlı ve daha ekonomik olarak yapılıyor.

Tıkanıklık Açma

Gider Açma Servisi olarak, Tıkanıklık Sorunlarında Uzman ekibimiz ile Son Teknoloji Kameralı Cihazlarla lavabo, klozet, tuvalet tıkanıkları kırmadan, parçalamadan açılır.

Kanal Görüntüleme

Boru İçlerine Gönderilen Kamerayla Tıkalı olan Bölgenin Noktasal Tespiti Sonrası Profesyonel Ekibimiz Tarafından Kullanılan Son Teknoloji Cihazlar ile Tıkalı Kanal Açılır.

Kanalizasyon Açma

Gider Açma Bursa Servisinin, Son Teknoloji Cihazlar ile Verdiği Hizmetlerden Biri de Kanalizasyon ve Atık Su Boru tıkanıklıklarını Görüntüleme, Açma ve Temizleme Servisidir.

Su Kaçak Tespiti

Profesyonel Ekipler Aracılığı ile Gider Borularındaki Sızıntılar Kamera Sistemi ile Tespit Edilirken Temiz Su Tesisatındaki Sızıntılar da Ses Dalgaları ile Bulunmakta ve Onarılmaktadır.

Tıkanıklık ve Gider Açma, Su Kaçağı Tespiti , Kanal Açma ve Görüntüleme

Şimdi Ara